PATTAYA: De sfeer in Pattaya bruist: de 17e editie van “Walk and Eat festival in Naklua” staat klaar om de historische wijk Na Kluea in zes weekenden om te toveren tot een levendige culturele markt vol streetfood en vermaak.

👉🏽 Plan en organisatie
Onder leiding van locoburgemeester Wuthisak Rermkijakarn werden de laatste details in het stadhuis doorgenomen. Logistiek, veiligheid en samenwerking staan centraal om het evenement soepel en plezierig te laten verlopen.
👉🏽 Wanneer en waarom?
Van 20–21 december 2025 tot 24–25 januari 2026 openen de markten elk weekend hun kraampjes. Doel: toerisme stimuleren, de lokale economie nieuw leven inblazen en ondernemers kansen bieden.
👉🏽 Wat je kunt verwachten!
– Vers bereide vis- en zeevruchtenzones
– Podium met culturele optredens en livemuziek
– Kraampjes met lokale OTOP-producten
– Kunstige muurschilderingen, lichtshows en sfeervolle straatinstallaties

👉🏽 Extra’s voor bezoekers
Openluchtfilms, demonstraties van traditionele vis- en kooktechnieken, ambachtsworkshops en de vrolijke mascotte “Nong Na Kluea” maken het geheel compleet.
Viceburgemeester Wuthisak wil met dit evenement duurzame inkomsten en trots in de gemeenschap bevorderen — een feest dat bezoekers en bewoners samenbrengt.
Jelle van dinther, stadsreporter in Pattaya

