ISAAN: Een Thaise vrouw is 17.000 baht kwijtgeraakt omdat een dief een reservesleutel ontdekte in haar schoenen buiten haar kamer in Udon Thani. Toen ze na haar werk thuis kwam, ontdekte ze tot haar ontsteltenis dat haar geld verdwenen was.

Het slachtoffer, de 26-jarige Khun Khunphat, merkte op dat er geen tekenen van inbraak waren. Het lijkt erop dat de dief eenvoudigweg met de reservesleutel naar binnen kon. Ze had deze sleutel verstopt in haar sneakers.

Khunphat werkt in een smoothiebar en woont al een jaar in het studentenhuis. Op de dag van de diefstal ging ze rond 11:00 uur weg en kwam pas om 20:00 uur weer terug. Toen ze haar schoenen controleerde, merkte ze dat de sleutel was verplaatst, wat al verdacht was.

Bij het controleren van haar spaarpotje ontdekte ze dat al haar geld verdwenen was. Het was haar spaargeld, bedoeld om haar jongere broer of zus te helpen met afstuderen. Khunphat gaf de dief geen schuld en zei dat het haar eigen fout was.
De politie wil camerabeelden van de buurt bekijken, omdat de beveiligingscamera’s van het studentenhuis niet werkten. Ze zijn nog steeds bezig met het zoeken naar de verdachte.

