Meer dan 17.000 drugsverdachten in Thailand gepakt!

PATTAYA: De Thaise politie verkeerd in euforie en maakte bekend dat ze flink huis hebben gehouden in de omvangrijke drugshandel die Thailand kent. Ze hebben meer dan 17.000 mensen opgepakt en een berg drugs in beslag genomen, waaronder een ongelooflijke 96 miljoen meth-pillen.

Een hooggeplaatste politiecommandant, Kitrat Phankaew, vertelde tijdens een perspraatje dat ze op meer dan 9.000 plekken in het land hebben ingegrepen. Ze hebben niet alleen drugs, maar ook een hoop cash en spullen ter waarde van 343 miljoen baht te pakken gekregen.

Wat ze allemaal vonden?
– Bijna 97 miljoen meth-pillen.
– 1.715 kilo crystal meth.
– 740 kilo ketamine.
– 95 kilo heroïne.
– Meer dan 100.000 xtc-pillen.
– 607 wapens en wat granaten.

Ook hebben ze ruim 9 miljoen baht aan contanten meegenomen. De politie is van plan om het komende jaar nog harder door te pakken en vaker dit soort acties te houden.

Olleke Bolleke in Pattaya

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!