Pattaya gaat helemaal los met het grootste Halloween-feest ooit op 31 oktober! 

PATTAYA: Maak je klaar voor een griezelig spektakel in Pattaya op 31 oktober. De stad organiseert het mega “Pattaya Halloween Festival 2025” met een dag vol spannende activiteiten op Walking Street en bij het Cape Dara Resort. 

De bedoeling? 
Meer toeristen trekken, vooral jonge avonturiers, en Pattaya op de kaart zetten als creatieve hotspot.

Het festival bestaat uit twee gave onderdelen:
1. Eerst is er een seminar van 13:00 tot 15:00 uur in Cape Dara Resort, waar acht bekende Thaise filmregisseurs praten over hoe Thaise geesten ingezet worden als soft power en hoe Pattaya kan schitteren als filmstad.
2. Daarna begint om 17:00 uur het grote feest op Walking Street. 

Wat kun je verwachten? 
Nou, een hoop toffe dingen zoals:
– Een griezelige parade.
– Een dodendans en Drag Show optredens.

– Een eng spookhuis bij FOLK Café.
– Gratis Halloween make-up stations.
– En een kostuumwedstrijd met te gekke prijzen.

Khun Wipawadee Wongsborisut, die tijdelijk de leiding heeft bij het Toerisme en Sport Bureau, heeft gezegd dat veiligheid voorop staat. Daarom staan er brandweerwagens en veiligheidspersoneel langs de route en zijn er duidelijke verkeersmaatregelen.

Dit evenement, geregeld door de stad Pattaya en de Walking Street Business Association, belooft een van de meest creatieve en kleurrijke feesten van het jaar te worden. Een mix van kunst, entertainment en typisch Thaise Halloween-vibes!

Jelle van dinther, stadsreporter in Pattaya 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!