“Schokkend!” Een universiteitsprofessor in Thailand heeft ontdekt dat te veel porno kijken je impotent kan maken.

BANGKOK: Een Thaise dokter, Dr. Weerasak Charuschaisri, is uiterst bezorgd over de effecten van te veel porno, vooral bij jonge mannen. Hij heeft op Facebook gepost dat er onderzoek is dat laat zien dat veel porno kijken kan leiden tot problemen in de slaapkamer.

In 2021 werd er een grote studie gedaan bij mannen van 18 tot 35 jaar. Daaruit bleek dat degenen die vaak porno kijken 70% meer kans hebben op erectieproblemen. Ook werd veel porno kijken gelinkt aan voortijdige zaadlozing en moeite met klaarkomen.

Dr. Weerasak zegt dat te veel porno je hersenen in de war brengt, waardoor het moeilijker wordt om opgewonden te raken in het echt. Dit kan ook leiden tot stress en spanning in relaties.

Problemen door porno zijn onder andere geen zin hebben in seks met je partner, moeite met klaarkomen en de drang om steeds porno te kijken, wat je dagelijkse leven beïnvloedt. Dr. Weerasak raadt aan om 90 dagen geen porno te kijken om je brein weer een beetje te resetten.

Zijn waarschuwing heeft veel reacties online veroorzaakt, waar mensen hem bedanken voor het bespreken van een onderwerp dat vaak genegeerd wordt in Thailand. Experts zeggen dat er meer voorlichting moet komen over hoe digitale gewoonten je mentale en seksuele gezondheid beïnvloeden.

Olleke Bolleke in Bangkok

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!