1. EEN ECHT BEEST
Georgette en Adrienne, twee ‘gezellige gezusters’, zijn aan het kletsen.
Adrienne: “Die geestige Maurice heeft me gevraagd om uit te gaan. Ik weet dat jij vorige week met hem op pad bent geweest en daarom wilde ik je eerst spreken voordat ik hem mijn antwoord geef.”
Georgette: “Wel, ik zal het je vertellen. Jij was net weg en hij kwam precies om zeven uur bij het appartement, super gekleed, als een echte heer, en hij had prachtige bloemen voor me meegenomen!
Daarna nam hij me mee naar buiten, en daar stond een luxe auto… een limousine, met een chauffeur in uniform. Hij nam me mee uit eten… een fantastisch diner… kreeft, champagne, dessert, en nog wat late drankjes.
Toen gingen we naar een show. Echt, Adrienne, ik heb zo genoten dat ik van plezier bijna doodging!
En uiteindelijk kwamen we weer bij het appartement en daar veranderde hij in een echt beest. Compleet zot! Hij scheurde mijn dure kleed van me af en nam me daarna twee keer!
Adrienne: “Oeioeioei!… wil je dus zeggen dat ik beter niet met hem zou uitgaan?”
Georgette: “Nee, nee, nee… ik wil alleen maar zeggen dat je een oud kleed moet aandoen!”
2. TIPPELZONE
Er zitten vier Antwerpenaren in een auto en rijden door een tippelzone.
Een hoertje tikt op het raam.
De Antwerpenaar voorin: “Alé, en hoeveel zou dat dan kosten, dameke?”
De vrouw: “Van voren € 125,– en van achteren € 200,–.”
De Antwerpenaren achterin: “En waarom is het voor ons duurder?”
3. ONTSNAPTE GEVANGENE
Een man ontsnapt uit de gevangenis, waar hij de laatste 15 jaar heeft gezeten. Op zijn vlucht vindt hij een huis en breekt in om te zoeken naar wapens en geld. Het enige wat hij vindt, is een jong echtpaar in bed.
Hij beveelt de man uit bed te komen en bindt hem vast op een stoel. Vervolgens bindt hij de jonge vrouw aan het bed vast, gaat bovenop haar liggen en kust haar in de nek.
Dan staat hij op en gaat naar de badkamer.
De man fluistert tegen zijn vrouw op het bed: “Luister, die vent is een ontsnapte gevangene, kijk maar naar zijn kleding. Hij heeft waarschijnlijk heel lang in de gevangenis gezeten en al die jaren geen vrouw gezien. Ik zag hoe hij jou in je nek kuste. Als hij seks met je wil, stribbel dan niet tegen, klaag niet, doe gewoon wat hij vraagt, stel hem tevreden. Hij is gevaarlijk en als hij kwaad wordt, vermoordt hij ons. Wees sterk, schat, ik hou van je.”
De jonge vrouw antwoordt: “Hij kuste me niet in mijn nek. Hij fluisterde in mijn oor. Hij vertelde me dat hij homo was, dat hij jou heel leuk vond en vroeg of er misschien vaseline in de badkamer stond. Wees sterk, schat, ik hou ook van jou.”
Fijn weekend!
Reinold