Pattaya is van plan om aan het einde van het jaar nog meer leuke evenementen en festivals op de agenda te zetten!

PATTAYA: Het Toerisme- en Cultuurcomité van Pattaya kwam samen in het stadhuis om het 3e Pattaya Filmfestival 2025 te bespreken en om te plannen voor de grote evenementen die nog komen gaan. Voorzitter Banjong Bundunprayuk leidde de vergadering, waar ook plaatsvervangend burgemeester Kritsana Boonsawat, commissieleden en andere belangrijke mensen bij waren.

Dit jaar was het filmfestival, dat nu zijn derde editie beleefde, blijkbaar niet zo’n groot succes qua belangstelling. Er waren wat zorgen over de promotie, de duur, de locatie, het format en hoe aantrekkelijk de films waren. De commissie dacht dat het slim zou zijn om lessen uit dit jaar mee te nemen voor de toekomst, met genoeg tijd voor publiciteit zodat iedereen, zowel bewoners als toeristen, goed op de hoogte is. Het doel is om een grote impact te maken, kosten te besparen, het imago van Pattaya als een geweldige toeristenbestemming te versterken en tegen 2027 de erkenning als UNESCO Creative City of Film te behalen.

Ze hebben ook drie spannende evenementen in het vooruitzicht aan het einde van het jaar:

– Het Pattaya Internationaal Vuurwerkfestival op 28 en 29 november.

– Het Pattaya Jazz Festival op 5 en 6 december.

– De Oudjaarsviering van 29 tot 31 december.

De ambtenaren benadrukten hoe belangrijk het is dat elk evenement zijn eigen unieke flair behoudt, zodat toeristen worden aangetrokken en de optredens passen bij het publiek. Ook zorgden ze ervoor dat er genoeg voorzieningen zijn, zoals toiletten, en dat LED-schermen goed worden ingezet voor promotie, met inachtneming van het Pattaya Go Green-beleid.

Met een goede planning, sterke promotie en unieke attracties hopen ze de bezoekerservaring te verbeteren, meer vooruitboekingen aan te moedigen en flinke economische voordelen voor Pattaya en Thailand in het algemeen te genereren. 

Het belooft een geweldig einde van het jaar te worden!

Jelle van dinther, uw stadsreporter in Pattaya 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!