Kortsluiting in een hotel in het hart van Bangkok veroorzaakte rook, waardoor een medewerkster ademhalingsproblemen kreeg

BANGKOK:- Gisterenmorgen vulde rook delen van een hotel in het centrum van Bangkok, nadat een elektrische kortsluiting in de serverruimte een kleine brand had veroorzaakt. Een vrouw raakte gewond door rookinhalatie.

Het voorval werd om 05:25 uur gemeld aan het Phra Phuttha Yodfa Radio Centrum. Brandweer- en reddingsploegen van het Khlong Toei Brandweerkorps werden naar het hotel in Soi Sukhumvit 39, Khlong Tan Nuea, district Watthana, gestuurd.

Bij aankomst ontdekten brandweerlieden dat er rook uit de eerste verdieping van het acht verdiepingen tellende gebouw kwam. Het vuur werd snel onder controle gebracht binnen enkele minuten, waardoor verdere brand- of structurele schade werd voorkomen.

Een inspectie onthulde dat de brand in de serverruimte op de eerste verdieping was ontstaan door een elektrische kortsluiting. Slechts een klein gebied werd door de brand getroffen, maar rook vulde de serverruimte en een groot deel van de eerste verdieping.

Een vrouwelijk slachtoffer, naar verluidt een personeelslid, leed aan rookinhalatie en werd na eerste hulp ter plaatse naar het Kluaynamthai Ziekenhuis gebracht voor behandeling.

De autoriteiten zetten hun onderzoek naar de brand voort, maar bevestigden dat het hotel operationeel blijft voor gasten.

Olleke Bolleke in Bangkok

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!