PATTAYA:- Deze week zorgden twee naakte mannen voor een flinke dosis chaos in deze levendige badplaats. De één besloot in volle glorie in de buurt van scholen zijn behoefte te doen, terwijl de ander meubels naar de politie gooide. Bewoners in Bang Lamung maken zich zorgen en eisen actie, nadat een dakloze man, rond de 50, herhaaldelijk naakt werd gespot nabij scholen en overheidsgebouwen.
De man is gesignaleerd bij zowel de Bang Lamung School als Pattaya City School 2. Lokale bewoners hebben video’s van zijn bizarre gedrag gemaakt, wat voor enige onrust zorgt over de veiligheid van kinderen en toeristen.

Een lokale verkoper merkte op: “Soms loopt hij helemaal naakt rond, en soms draagt hij gedoneerde kleding. De politie moet echt ingrijpen voordat er iets ernstigs gebeurt.”
Enkele dagen eerder werd de politie opgeroepen voor een andere vreemde situatie. Een Russische man tussen de 30 en 40 jaar was naakt uit een ziekenhuis ontsnapt. Hij werd gezien met een steen en een plastic stoel en veroorzaakte wat schade.
Beelden toonden agenten die de naakte verdachte achterna zaten, terwijl hij zich verzet. De politie onderzoekt beide voorvallen, terwijl de lokale bevolking pleit voor betere geestelijke gezondheidszorg om de straten van Pattaya veilig te houden.
Olleke Bolleke in Pattaya