Politie houdt drie Colombianen in Nong Khai aan voor diefstal in Pathum Thani

ISAAN:- Drie Colombianen zijn in Nong Khai gearresteerd op verdenking van diefstal uit een woningcomplex in Pathum Thani. Ze probeerden het land te ontvluchten via een natuurlijke grensovergang naar Laos.

De arrestatie vond gisteren plaats, na samenwerking tussen de Immigratiedienst van Nong Khai en de lokale politie. De verdachten werden aangetroffen bij een tuk-tuk, waar ze flessen water kochten. Bij controle toonden ze paspoorten die overeenkwamen met arrestatiebevelen. Ze hadden Thailand legaal verlaten op 20 maart, maar er was geen registratie van hun herintrede.

Tijdens een doorzoeking werden gestolen waardevolle items aangetroffen. De verdachten konden de herkomst van deze goederen niet verklaren en gaven toe Thailand illegaal te zijn binnengekomen, met de intentie om met de gestolen goederen naar Laos te vluchten.

De drie mannen worden aangeklaagd voor illegale binnenkomst en diefstal en worden overgedragen aan de onderzoeksautoriteiten in Pathum Thani voor verdere vervolging.

Olleke Bolleke in de Isaan
Bron: https://www.matichon.co.th/region/news_5129813

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!