Politie op Phuket hield een razzia en arresteerde in Patong 37 “ladyboys”.

PHUKET:- Eerder deze week vond er op Bangla Road in Patong een confrontatie plaats tussen een hoogbenige transgender vrouw en een buitenlandse toeriste. De situatie escaleerde toen de buitenlandse vrouw weigerde rozen te kopen en de transgender haar op het hoofd sloeg, wat leidde tot een vechtpartij waarbij omstanders ingrepen.

Hierop kwam de politie in actie en arresteerde 37 personen, voornamelijk transgender vrouwen, voor verstoring van de openbare orde op de populaire Bangla Road. Deze arrestaties volgden op de virale video van het incident. Lokale bewoners beschouwen de politieactie als een reactie op de video’s, in plaats van als een oplossing voor de onderliggende problemen. De meeste gearresteerden kregen een boete en werden daarna weer vrijgelaten.

Politiekolonel Chalermchai Hernsawat verklaarde dat er elke nacht drie patrouillevoertuigen worden ingezet om ernstige incidenten te voorkomen. Vrijwillige beveiligers zijn inmiddels van fluitjes voorzien om hulp te vragen, zodat de politie snel kan ingrijpen bij geschillen.

Olleke Bolleke in Thailand 

Tags:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Leave the field below empty!